Teilnehmerliste

Starting number Teilnechmer Geburtsjahr Strecke Verein Zahlung
1 Milan Šima 31.02.1983 Fabiánova stovka SKÁJ team Bezahlt
3 jan šubr 31.02.1991 Fabiánova stovka slušnej oddíl Bezahlt
4 Pavel Koza 31.02.1978 Fabiánova stovka Sólo koza Bezahlt
5 Jakub Heřmánek 31.02.1991 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Bezahlt
6 Jana Šindlerová 17.09.1969 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup iThinkBeer Bezahlt
7 Filip Smetana 31.02.1985 Fabiánova stovka Větřní Bezahlt
8 Jiří Johan 31.02.1969 Fabiánova stovka Česká republika Bezahlt
10 Miroslav Hrubý 31.02.1945 Fabiánova stovka Bezahlt
11 Jiří Tichý 31.02.1975 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Czech Outdoor Extréme Team Bezahlt
12 Klára Zelenková 31.02.1988 Fabiánova stovka SRTG Praha Bezahlt
13 Miroslav Vítek 31.02.1982 Fabiánova stovka Bezahlt
15 Jakub Novotný 31.02.1986 Fabiánova stovka Bezahlt
18 Jozef Harčarík 31.02.1978 Fabiánova stovka Fričkovce Bezahlt
20 Ludvík Szabó 31.02.1963 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Klínec Bezahlt
21 Tomáš Krejčík 31.02.1973 Fabiánova stovka Bezahlt
22 Michal Holub 31.02.1964 Fabiánova stovka Bezahlt
23 Tomáš Urbanec 31.02.1977 Fabiánova stovka JZD Mníšek Bezahlt
24 Jiří Zita 31.02.1982 Fabiánova stovka BadBoyTeam Bezahlt
25 Blanka Šafránková 31.02.1970 Fabiánova stovka Bezahlt
26 Vít Zahrádka 31.02.1978 Fabiánova stovka Spřátelená zvěř Bezahlt
28 Jitka Válová 31.02.1972 Fabiánova stovka Rožmitál B.H.A Bezahlt
29 Juraj Calaj 31.02.1981 Fabiánova stovka JZD Mníšek Bezahlt
30 Sylvio Langer 31.02.1964 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup TSG Eppstein Bezahlt
31 Martin Hokes 31.02.1977 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Bezahlt
32 Zdeněk Navracký 31.02.1973 Fabiánova stovka 21.horský pluk UNBEZAHLT
33 Libor Boleček 31.02.1985 Fabiánova stovka LiBarča Bezahlt
35 Josef Polášek 31.02.1992 Fabiánova stovka Slušnej oddíl Bezahlt
36 Filip Doucha 31.02.1970 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Praha 11 Bezahlt
40 Jan Šimek 31.02.1976 Fabiánova stovka Ďolíček Bezahlt
41 Vladimír Říha 31.02.1955 Fabiánova stovka Bezahlt
42 Jaroslav Kováč 31.02.1964 Fabiánova stovka ZSE RUN Bezahlt
43 Michal Kadeřábek 31.02.1993 Fabiánova stovka Žádná slabost Bezahlt
44 Jana Mikešová 31.02.1991 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Česká republika Bezahlt
45 Ondřej Lafata 31.02.1987 Fabiánova stovka Bezahlt
48 Jiří Kostelník 31.02.1983 Fabiánova stovka Bezahlt
49 Adam Čabla 31.02.1985 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Česká republika Bezahlt
50 Luboš Košťál 31.02.1969 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Rudá hvězda Třenice Bezahlt
52 Tomáš Veselý 31.02.1974 Fabiánova stovka Los Lovoš Bezahlt
53 Martin ŠVEJDA 31.02.1974 Fabiánova stovka Los Lovoš Bezahlt
54 Martin Šerák 01.10.1978 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Česká republika Bezahlt
55 Martin Vopat Vopat 31.02.1979 Fabiánova stovka Bezahlt
58 petr schalek 31.02.1970 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup MK Kladno Bezahlt
60 Jaroslava Zelená 31.02.1978 Fabiánova stovka Punk´s not dead Bezahlt
67 Petr Vaněk 31.02.1966 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Fitness & Relax LEV Nový Bydžov Bezahlt
71 Martina Němečková 04.04.1965 Fabiánova stovka Bezahlt
73 Denisa Vlková 17.09.1992 Fabiánova stovka Spřátelená zvěř Bezahlt
74 Pavel Tvrz 01.04.1970 Fabiánova stovka Bezahlt
75 Petr Kopecký 22.05.1985 Fabiánova stovka Czech Republic Bezahlt
77 Libor Pavlík 18.06.1976 Fabiánova stovka Košířské šlapky Bezahlt
78 Eduard Hečko 06.06.1962 Fabiánova stovka Bezahlt
80 Marián Rusnák 06.07.1974 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup SámZaSebe Bezahlt
82 Erhard Schmidt 19.04.1956 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup LSG Karlsruhe Bezahlt
85 Pavel Bodnar 25.12.1976 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Maratón klub Kladno Bezahlt
86 Iveta Bodnarová 20.08.1976 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Maratón klub Kladno Bezahlt
87 Miroslav Souček 21.02.1968 Fabiánova stovka Bezahlt
88 Petra Hliňáková 20.08.1972 Fabiánova stovka UNBEZAHLT
89 Tomáš Veselý 31.2.1984 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup KaMa Team UNBEZAHLT
91 Petra Kübler 26.01.1975 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup DJK Schwäbisch Gmünd UNBEZAHLT
92 Andrea Stippel 18.01.1969 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup DJK Schwäbisch Gmünd UNBEZAHLT
93 Jiří Dubský 03.11.1990 Fabiánova stovka Bezahlt
94 Ferenc Venczl 17.09.1986 Fabiánova stovka Bezahlt
95 Attila Lipniczky 15.08.1969 Fabiánova stovka Bezahlt
96 Karel Bláha 28.07.1973 Fabiánova stovka iThinkBeer UNBEZAHLT
97 Jan Dolejš 23.12.1949 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup TJ Sokol Unhošť UNBEZAHLT
98 Roman Miňha 30.08.1973 Fabiánova stovka UNBEZAHLT
99 Rastislav Janči 16.01.1982 Fabiánova stovka Liptovský Hrádok Bezahlt
100 Petr Šmidrkal 18.12.1977 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Rakovnícká 60 UNBEZAHLT
101 Marek Kotěra 10.11.1979 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup EZtribute Bezahlt
102 Eva Konszká 21.03.1996 Fabiánova stovka Česká Republika Bezahlt
103 Marek Kůs 17.10.1972 Fabiánova stovka UNBEZAHLT
104 Lukáš Svoboda 05.03.1977 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Bezahlt
105 David Jones 08.06.1979 Fabiánova stovka Bohnicky Blues UNBEZAHLT
106 Rostislav Jedlička 13.01.1982 Fabiánova stovka UNBEZAHLT
107 Jiří Linhart 18.01.1972 Fabiánova stovka yetti Bezahlt
108 Berny Čeplak Poznič 26.09.1978 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Slovenian Armed Forces UNBEZAHLT
109 Magdaléna Zárubová 09.08.1989 Fabiánova stovka Eda team Bezahlt
110 Oldřich Kudelňák 20.11.1980 Fabiánova stovka TREK Beroun UNBEZAHLT
111 David Kopáč 02.10.1976 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup UNBEZAHLT
112 Pavel Kučera 14.10.1971 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup OK Dobříš Bezahlt
113 Lenka Bayerová 03.07.1968 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup TJ Sokol Unhošť UNBEZAHLT
114 Jiří Elefant 20.02.1988 Fabiánova stovka Česká republika UNBEZAHLT
115 Zbyněk Svoboda 25.05.1972 Fabiánova stovka UNBEZAHLT
116 Pavel Marek 23.04.1968 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup MK Seitl Ostrava/ČAU UNBEZAHLT
117 JOSEF VANER VANER 20.07.1968 Fabiánova stovka Over the Rainbow UNBEZAHLT
118 Josef Matějka 03.04.73 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Praha 9 UNBEZAHLT
119 Pavel Zámostný 10.02.1970 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup iThinkBeer UNBEZAHLT
120 Tomáš Tlustý 17.11.1984 Fabiánova stovka Maraton klub Kladno UNBEZAHLT
121 Marek Miklík 19.6.1977 Mezinárodní závod v ultramaratonu EuropaCup Perun UNBEZAHLT